Szukaj w sieciPrint page
Podnośniki samochodowe » SKYLIFT

Podnośnik SKYLIFT

Podnośniki platformowe Stertil-Koni SKYLIFT

SKYLIFT jest zaliczany do grupy urządzeń najazdowych, bezkolumnowych. Jego zaletą konstrukcyjną jest system kolanowy dzięki czemu unoszenie najazdów odbywa się idealnie w linii pionowej, tak jak w przypadku podnośników kolumnowych. Dzięki kolanowemu systemowi unoszenia z cylindrami występującymi po obu końcach najazdów przestrzeń pod niemal całą długością najazdów jest wolna. Dodatkowo brak jakichkolwiek łączeń poprzecznych oraz kolumn bocznych sprawia, że dostęp do pojazdu jest możliwy ze wszystkich stron. Zaletą Stertil-Koni SKYLIFT jest także jego łatwa instalacja oraz możliwość chowania się najazdów w posadzkę, co pozwala na zachowanie płaskiej powierzchni w warsztacie.

Dlaczego warto wybrać podnośnik Skylift

Układ elektryczny sterowany jest za pomocą inklinometrów, których zadaniem jest monitorowanie przesunięć ciężaru pojazdu zapewniając, tym samym całkowitą synchronizację pomiędzy czterema punktami urządzenia. Zostało ono także wyposażone w system zapobiegający uszkodzeniu w czasie pracy bez płynów hydraulicznych (na wypadek szybkiej ich utraty). Z kolei najwyższej jakości stal DOMEX zapewnia urządzeniu niezwykle długą żywotność.

Stertil-Koni Skylift pracuje z niesamowitą szybkością – potrafi podnieść pojazd w zaledwie 89 sekund! W przeciwieństwie do swoich konkurentów, podnośniki Stertil-Koni mogą być montowane równolegle (łącząc dwa urządzenia w jednej linii). Użytkownik może równocześnie sterować pracą obu urządzeń na raz lub też każdym niezależnie od siebie. Właściwość ta okazuje się niezwykle przydatna szczególnie podczas podnoszenia autobusów przegubowych a także naczep oraz samochodów ciężarowych.

Na uwagę zasługuje również fakt, że ponieważ model Skylift nie został zbudowany z wykorzystaniem belek oraz słupów, może on zostać zainstalowany w warsztacie dowolnej szerokości według potrzeb oraz uznania użytkowników. Duża wysokość podnoszenia (1750 mm) sprawia, iż nawet najwyższy serwisant może z powodzeniem wygodnie oddawać się swojej pracy bez obawy, że dozna jakiegoś urazu.

Podnośnik skylift sprawdza się w każdych warunkach pracy, również w kopalni 1200 metrów pod ziemią. Dodatkowa powłoka antykorozyjna zabezpiecza podnośnik przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, a wszystkie niezbędne atesty i pozwolenia górnicze gwarantują bezpieczne użytkowanie.